Akademia on-line: Żmija w robocie

Akademia "Żmija w robocie", dedykowana jest wszystkim tym, którzy chcą poznać i przećwiczyć metody utrzymania dobrych relacji w pracy z osobami, które im życie utrudniają. Stworzyliśmy ją z myślą o tych wszystkich, którzy na co dzień mają obniżony komfort pracy z uwagi na relację ze współpracownikiem, Klientem, szefem. Ta akademia ma dać Tobie możliwości zarządzenia swoim komfortem w sytuacjach dla Ciebie zawodowo trudnych, kiedy kontakt ze "Żmiją" jest nieunikniony.

Chcemy abyś budził się z myślą o fajnym dniu pracy, pomimo, że możesz tam spotkać tego, kogo nie chcesz.


Program tej akademii możesz realizować w dowolnym momencie i miejscu na świecie.


Otrzymasz od nas:

 

30-o dniowy kurs rozwijający Twoje umiejętności radzenia sobie z trudnymi relacjami. To czas Twojej inwestycji w siebie i swoje umiejętności. W tym czasie będę towarzyszyła Tobie w nabywaniu umiejętności budowania satysfakcjonujących relacji. 

 

8 nagrań video + materiały wspierające Twoje działania rozwojowe w tej akademii,

 

Masz nieograniczony w czasie dostęp do materiałów pdf na indywidualnym koncie w panelu edukacyjnym, czyli będziesz miał możliwość sięgnięcia do szkoleń i materiałów również po zakończeniu Akademii.

 

Proponowane w akademii zadania będziesz mógł wykonać w ciągu dnia a ich realizację dopasować do swojego planu dnia i aktywności, które na co dzień wykonujesz. Każde z nich to inwestycja około 30 minut.

 

Masz do niej dostęp również na urządzeniach mobilnych

 


Kilka słów o mnie

Pracuję jako coach, ponieważ rozkwitam, patrząc jak inni odnajdują wartości i przyjemności w swoim życiu i pracy. Coaching i wspieranie innych w rozwoju osobistym czy zawodowy stał się jedną z moich życiowych pasji. Jako coach zrealizowałam ponad 2 200 godzin sesji coachingowych, zarówno w obszarze business coachingu, executive coachingu i life coachingu. Posiadam międzynarodowe certyfikaty Coacha PCC/ ICF, certyfikat coacha ICC oraz Biznes Coacha ICC. Jestem dyrektorem oddziału kujawsko-pomorskiego International Coach Federation.

Moje doświadczenie zawodowe to ponad 18 lat wykorzystywania psychologii na rzecz rozwoju ludzi w różnych firmach i organizacjach. 

Prowadzę studia podyplomowe Coachingu, Life coachingu i Psychologii w Biznesie na kilku uczelniach wyższych. Od 14 lat uczę innych jak wspierać ludzi w rozwoju, jak sprawiać, aby osiągali w życiu więcej.

Jestem autorką kilku książek, pasjonatką życia, działam pomimo.....

Kocham moją pracę a prywatnie to wciąż szukam sposobu na rozciągnięcie czasu.


 

ZAPISZ SIĘ