Wybierz doradcę

Joanna Rajang

Z jej konsultacji korzystają na co dzień prezesi firm i korporacji oraz dyrektorzy poziomu n+1. Towarzyszy im przy wdrażaniu złożonych systemów zarządzania zasobami ludzkimi takich jak-systemy ocen, systemy motywacyjne, systemy rozwoju pracowników, systemów rebrandingu oraz towarzyszy przy wdrażaniu zmian.

Radosław Ścibek

Wielu menadżerów różnego szczebla zawdzięcza mu wzmocnienie własnej samooceny poprzez pokazywanie różnych perspektyw zawodowych. Towarzyszył kilkunastu firmom, w tym dużym korporacjom w procesach przeprowadzania zespołów przez zmiany.

Joanna Matuszewicz-Pawłowska

z łatwością poznaje specyfikę branży, z którą podejmuje współprace. Jest specjalistką w budowaniu jak i ulepszaniu standardów obsługi klienta. W wielu firmach jest doradcą podczas procesu wdrażania nowości w standardach obsługi klienta czy technikach sprzedażowych.

Anna Lewandowska

Jej rozwiązania dotyczące zmian w firmach przynoszą efekty w postaci wzrostu zysku. Mając wieloletnie doświadczenie zawodowe potrafi wprowadzić skuteczne programy naprawcze podczas problemów firm w czasach ciągłych zmian.

Sesje doradcze w formie spotkania odbywają się zwykle w Toruniu lub Bydgoszczy. Możliwe jest inne miejsce sesji, jednak najpierw zadzwoń.

Agnieszka Matuszak

Od ponad sześciu lat współpracuje z biznesem zarówno z dziedziny produkcji, handlu czy usług. Doskonali umiejętności pracowników w obszarze obsługi klienta, sprzedaży jak i zarządzania, w tym zarządzania projektami.

Specjalizuje się w projektach dofinansowanych przez Unie Europejską.

Sesje coachingowe w formie spotkania odbywają się w naszym biurze w Bydgoszczy. Możliwe jest inne miejsce sesji, jednak najpierw zadzwoń.