Wybierz coacha

Joanna Rajang

Coach z międzynarodowym certyfikatem największej organizacji cachingu na świecie- ICF. Posiada akredytację na poziomie PCC. Tak wysoki poziom akredytacji posiada zaledwie kilkanaście osób w Polsce. Certyfikowany Coach ICC, certyfikowany Biznes Coach ICC. Od 2004 roku jest coachem wielu prezesów firm z całej Polski, wyznacza im niełatwe cele, dzięki czemu osiągają sukces. Współpracuje również z firmami w charakterze coacha dla pracowników średniej i wyższej kadry menadżerskiej. Specjalizuje się w biznes i executive coaching. Realizuje coachingi dla kadry polskiej i cudzoziemców (w języku angielskim). Przeprowadziła ponad 2000h coachingu.

Sesje coachingowe w formie spotkania odbywają się w naszym biurze w Bydgoszczy. Możliwe jest inne miejsce sesji, jednak najpierw zadzwoń.

Radosław Ścibek

Certyfikowany Biznes Coach ICC. Współautor programu wdrożenia coachingu jako jednej podstawowych metod zarządzania personelem w PTK Centertel. Trener kadry menadżerskiej sieci sprzedaży w zakresie skutecznych rozmów rozwojowych, również rozmów coachingowych w modelu GROW.

Joanna Matuszewicz-Pawłowska

Współpracuje z biznesem od ponad 12-u lat.

Trener z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu strategii budowania marki, w bezpośredniej obsłudze klienta oraz obsłudze klienta kanałami B2B, D2D. Prowadziła szereg szkoleń z profesjonalnej obsługi klienta (w tym trudnego klienta).

Na swoim koncie ma kilkanaście projektów wdrażania standardów marki.

Anna Lewandowska

Jeden z najbardziej doświadczonych coachów w naszym zespole. Jej zainteresowania związane są z szeroko rozumianym procesem zmiany, kształtowaniem rozwoju kompetencji zawodowych, stawianiem celów i ich osiąganiem. Każda zmiana w sferze zawodowej czy prywatnej to dla niej uczta, przy której osiągniesz zamierzone przez siebie cele.

Sesje coachingowe w formie spotkania odbywają się zwykle w Toruniu. Możliwe jest inne miejsce sesji, jednak najpierw zadzwoń.

Wioletta Sobieszek

Dyplomowany coach z pięcio -letnim doświadczeniem. Uwielbia towarzyszyć ludziom w drodze prowadzącej do osiągnięcia wyznaczonych celów, obserwować jak rozkwitają i osiągają harmonię w życiu. Jako coach specjalizuje się w tematach związanych z uzyskiwaniem równowagi między pracą a życiem prywatnym.


Sesje coachingowe w formie spotkania odbywają się zwykle w Toruniu. Możliwe jest inne miejsce sesji, jednak najpierw zadzwoń.