Coaching

Doradztwo zawodowe


Jeśli zastanawiasz się jaką ścieżkę zawodową wybrać, jeśli jesteś na rozdrożu i zastanawiasz się w którą stronę iść, jeśli zastanawiasz się jaką strategię obrać w firmie, jakie decyzje biznesowe podjąć to wybierz metodę, która da odwiedź na te nurtujące Cię pytania.

Doradztwo to metoda, dzięki której możesz skonsultować się ze specjalistami w różnych dziedzinach i porozmawiać na tematy, które cię interesują, dobrać odpowiednie rozwiązanie dla sytuacji, w jakiej jesteś.

Korzystając z tej metody masz pewność, że doradca jest tylko do Twojej dyspozycji, a więc poświęca Tobie i Twojej sytuacji 100% wykupionego czasu. Wybierając tą metodę masz też pewność że w nurtujących cię pytaniach możesz się skonsultować z doświadczonymi specjalistami, którzy są praktykami w danej dziedzinie.

Jeśli masz pytania z biznesu, które dotyczą Twojej firmy i życia zawodowego lub pytania natury osobistej zapraszamy do konsultacji z naszymi doradcami.

Doradztwo ASERTYWNOŚĆ

W ramach PAKIETU GOLD Akademii Asertywności można skorzystać z dwóch konsultacji doradczych w temacie Asertywności.

Doradztwo to metoda, dzięki której możesz skonsultować się z i porozmawiać na tematy, które cię interesują, dobrać odpowiednie rozwiązanie dla sytuacji, w jakiej jesteś. Korzystając z tej metody masz pewność, że doradca jest tylko do Twojej dyspozycji, a więc poświęca Tobie i Twojej sytuacji 100% wykupionego czasu. Wybierając tą metodę masz też pewność że w nurtujących cię pytaniach możesz się skonsultować z doświadczonym specjalistą, który jest wieloletnim praktykami w dziedzinie ASERTYWNOŚCI.

Jeśli masz pytania odnośnie swojej Asertywności, odnośnie efektywności swojej w relacjach międzyludzkich, szczególnie w sytuacjach trudnych to zapraszamy do konsultacji z naszym specjalistą.