Coaching

Fit coaching


Jeśli szukasz metody, która w końcu przyniesie Ci efekt w postaci wymarzonej sylwetki...Jeśli chcesz znaleźć odpowiedź na pytanie: Co zrobić aby mieć zgrabną sylwetkę, Jak działać aby osiągnąć wymarzony rozmiar albo wagę....Jeśli potrzeba Tobie czegoś, co pomoże Ci utrzymać zapał w działaniach....Jeśli masz poczucie, ze wszystkie znane Ci sposoby zawiodły to FIT COACHING jest dla Ciebie

Coaching kariery

Coaching kariery to proces wspierania ludzi w odnajdywaniu najlepszej dla nich drogi zawodowej. To również proces wspierania w osiąganiu zawodowo tego, co najbardziej im odpowiada. W coachingu kariery cele rozwojowe dotyczą Twojego doskonalenia zawodowego i to dokładnie te, które w największym stopniu przysłużą się Twojemu komfortowi pracy i efektywności zawodowej.

Możesz tutaj zakupić pojedynczą sesję coachingową.Sesja ta trwa od 1 do 2h. Natomiast proponujemy zwykle proces coachingu kariery, w którym wspieramy Ciebie w rozwoju kariery przez okres około pół roku. Proces taki obejmuje 6 sesji indywidualnych w odstępach ok. 1 miesiąca. To okres na Twoje działania i realizację planu, z którym wyjdziesz z każdej sesji.

Umawiając się na cały proces, koszt pojedynczej sesji jest o 20% niższy, co w praktyce oznacza, że ostatnią sesję otrzymujesz gratis

Life coaching


Life Coaching dotyczy rzeczy szczególnie dla nas wszystkich ważnych: relacji, zwiazków, aspektów życia osobistego, pewności siebie, pewności podczas wystapień publicznych, prezentacji, występów na konferencjach, asertywności, decydowania o sobie. Jeśli chcesz dać sobie więcej w tym zakresie, zapraszamy na niepowtarzalny proces, podczas którego spotkasz się ze sobą, swoimi potrzebami i zaplanujesz działania, które pozwolą Tobie do nich dotrzeć... i przy wsparciu profesjonalnego coacha osiągniesz zamierzone cele osobiste....

Executive coaching


Jest to narzędzie skonstruowane dla wyższej kadry menedżerskiej. Jeśli jesteś Dyrektorem, członkiem Zarządu lub Menedżerem, jeśli wszystko co mogą dać Ci szkolenia lub studia podyplomowe jest Ci już dobrze znane, jeśli nie chcesz lub nie możesz omawiać na forum nurtujących Cie tematów i jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności przywódcze, to Executive Coaching jest narzędziem, które jest stworzone dla Ciebie.

Jest to prestiżowa metoda doskonalenia samego siebie pod okiem coacha z ponad 15-o letnim doświadczeniem w biznesie, z kwalifikacjami największej na świecie instytucji akredytującej coachów (International Coach Federation), na poziomie PCC.

Decydując się na Executive Coaching sam decydujesz jak wysoko chcesz sobie postawić poprzeczkę. Pracujesz metodą jeden na jeden, czyli otrzymujesz 100% uwagi w tematach dla Ciebie ważnych. Sam również decydujesz w jakim tempie chcesz się doskonalić.

Przykładowe cele osiągnięte przez naszych klientów tą metodą: usprawnione procesy w organizacji, zbudowana odpowiedzialność w zespole, zbudowana i wypromowana marka własna, wzrost wydajności organizacji, współpraca w zespole, zaangażowany zespół.